Divadelní minifestival Oříšek 2016

Kdy? V pátek 27.5.2016
Kde? 3. ZŠ Kolín, pavilon C

Na festivalu uvidíte od divadelního spolku Oříšek pohádku O siláku Brianovi a krásné Isabele, dále třída 2.D naší školy zahraje pohádku O princezně, která chtěla být dobrou královnou. V odpoledních hodinách Vám zahrají naši hosté, Přátelské divadlo se svojí pohádkou Jak Kolodějíček vyléčil muchomůrku a Libenický okrašlovací spolek o. s., který zaspívá Kuplety.


Program

  9.00 O princezně, která chtěla být dobrou královnou (10 minut, 2.D)
  9.10 O siláku Brianovi a krásné Isabele (30 minut, DS Oříšek)
10.15 O princezně, která chtěla být dobrou královnou (10 minut, 2.D)
10.25 O siláku Brianovi a krásné Isabele (30 minut, DS Oříšek)
12.30 O siláku Brianovi a krásné Isabele (30 minut, DS Oříšek)
13.30 Jak Kolodějíček vyléčil muchomůrku (50 minut, Přátelské divadlo)
15.00 Kuplety (30 minut, Libenický okrašlovací spolek o. s.)

V pohádkovém příběhu budete držet palce siláku Brianovi, aby zachránil krásnou Isabelu před nadutým králem, podezíravým generálem a bažinným tvorem, podíváte se do vesnice lesního lidu i chaloupky starého čaroděje. Pohádka s tanci a písničkami jistě potěší malé i velké. Uvádí DS Oříšek.

V další pohádce pomůže princezna zvířátkům a stane se dobrou královnou. Příběh je doprovázen hrou na Orffovy nástroje. Můžete se těšit na malé překvapení. Představení si připravili žáci druhého ročníku speciální třídy.

 

Děkujeme vzácným hostům našeho minifestivalu:

Přátelskému divadlu Jitky Novákové a Věry Bartlové, které jistě pobaví malé i velké návštěvníky pohádkou Jak Kolodějíček vyléčil muchomůrku. Můžeme se všichni těšit na veselé písničky, laskavý humor, milé vystupování a krásné loutky.

Libenickému okrašlovacímu spolku o.s. – panu Davidu Buřičovi a jeho dceři Adélce. S jejich kuplety se přeneseme na středověká tržiště a podle obrázků si můžeme s nimi zazpívat.

 

Zveme všechny příznivce amatérských divadelních představení, malé i velké.

Parkování je možné před areálem.

Vstupné je ZDARMA.